Як позбутися прищів

Прищі - це вічна проблема . Люди постійно боряться з нею, намагаються знайти нові способи її усунення, але в підсумку отримують поразку (в більшості випадків). Ненависні чорні крапки , прищики з білими головками, величезні запалені вугри - постійно псують всім плани і життя в цілому. Ці шкірні «шкідники» турбують не тільки підлітків, але і більш доросле покоління людей. Дійсно, «спалаху» прищів можуть бути в 25 або 35 років і навіть у більш зрілому віці, особливо часто це явище у жінок.

Які причини виникнення вугрів? Наприклад, спадковість (якщо в обох Ваших батьків була вугрова висипка, то і у Вас і у Ваших братів та сестер вона буде), тривале перебування на сонці, зміна пори року і клімату, постійний стрес, прийом деяких ліків (до Наприклад, протизаплідних таблеток), нераціональне харчування, використання косметики на масляній основі також можуть викликати вугри. Серед учених-дерматологів є думка, що продукти, що містять велику кількість йоду при постійному вживанні сприяють запальним шкірним процесам.

Так що ж робити, щоб запобігти появі прищів? По-перше, без крайньої потреби не видавлюйте їх, адже звільнивши пору шкіри від них, ви можете занести туди інфекцію, і наслідки від цього можуть бути не найкращими. Але, наприклад, від вугра із чорною голівкою варто позбутися видавлюванням, але при цьому потрібно ретельно очистити шкіру обличчя і рук, а також місце «вбивства» протерти спиртом. По-друге, очищайте шкіру не менш ніж 2-3 рази на день, але не частіше, щоб не посилити роботу сальних залоз і не змити шкірний захисний покрив. Використання косметичних і медичних засобів підсилить ефект (наявність саліцилової кислоти в препаратах гарантує більш успішну боротьбу). По-третє, намагайтеся використовувати мінімум косметики , залишаючи свою шкіру чистою і природною, Ви скоротите ймовірність появи прищиків. І ні в якому разі не накладайте тонну «шпаклівки» на вугри, - так Ви не тільки не заховаєте недоліки шкіри, але й підсилите запальний процес ! По-четверте, якомога більше гуляйте на свіжому повітрі, правильно харчуйтеся (якомога менше вживайте жирну і солодку їжу) і займайтеся спортом. Це та основа чистоі і здорової шкіри, яка допоможе запобігти появі небажаних «гостей».

Так, а що робити, якщо прищики обсіли все обличчя, але потрібно протягом декількох днів поліпшити стан шкіри ? Знов-таки, дотримуйтесь тих основних правил, які описані вище. Зробіть собі маску з розпареного «геркулесу» і акуратно накладіть на обличчя, 10-15 хвилин і Ваша шкіра стане чистою, свіжою та насиченою корисними вітамінами. Також гарні протирання обличчя кубиками льоду: залийте у звичайні формочки для льоду воду або відвар ромашки, остудіть і протирайте кубиками особа (краще, якщо вони будуть в тоненькій тканині). Також своїми цілющими якостями славиться сік алое, рослину якого у багатьох живе на підвіконнях (подрібніть листочки і вичавіть сік, протирайте обличчя 2-3 рази на день). Контрастні вмивання звужують, а потім розширять судини, кров почне циркулювати швидше і шкіра знайде тонус і прищики самі довго не зможуть сидіти в Вашій шкірі.

Дотримуйтесь цих простих правил, радійте життю і тоді війна з прищами увінчається лавром!


За матеріалами poleznie-soveti.com

Немає коментарів:

Дописати коментар